לוגו של Africa4U ייעוץ ותכנון טיולים בהתאמה אישית עם סרט חטופים

מתכננים חופשת ספארי בטנזניה ו/או זנזיבר בקרוב? חופשת קיץ או חגים?

עמי בורג ו-Afric4U מזמינים אתכם למפגש מידע וייעוץ אונליין שייתן לכם את כל המידע והטיפים שצריך על

טנזניה וזנזיבר

עץ (Large)

יום חמישי, 14.3.24, שעה 19:00

תודה לכל המשתתפים. עד למפגש הבא, ניתן לפנות בווטסאפ לקניית צפייה במפגש (שאורכה נע בין שעתיים ורבע לשלוש, תלוי במקומות הביקור המעניינים אתכם), או לתיאום מפגש מידע וייעוץ מותאם אישית, אונליין או אצלי ברמת גן

 

ראשית, תרגישו בסדר לטוס, גם בתקופה הנוכחית.
כולנו צריכים אתנחתא לנפש, שתתן לנו אנרגיה כדי להתמודד עם המציאות, ואין כמו האנרגיה הטבעית של אפריקה.

שנית, טנזניה בטוחה גם עכשיו לישראלים. אין תחושה לא נעימה כתוצאה מהמלחמה. בפנים היבשת רוב האוכלוסיה נוצרית ואוהבת ישראל. קו החוף והאיים אמנם מאופיינים באוכלוסיה מוסלמית גדולה, אך ממש לא עויינת. כמו סיני.

אבל לפני שאתם קונים כרטיס טיסה וזורמים, או לפני שאתם לוקחים כמה הצעות מחיר על ספארי או טיפוס הקילימנג'רו מכל מיני מדריכים וחברות, ישראליות או מקומיות, חשוב שתקבלו את כל המידע הנדרש על היעד, כדי שתוכלו להבין אותו, ואיזה טיול בדיוק מתאים לכם אישית.

אחרי המפגש, תדעו הרבה יותר טוב לקראת מה אתם הולכים, איזה תכנון בדיוק מתאים לכם, כמה בערך יעלה, איזה הצעות לבקש, להבין את ההצעות ולדעת להשוות ביניהן, בפרט במידה ויש ביניהן שוני, כי לא כל טיול ספארי בטנזניה בנוי ועולה אותו הדבר, ואת הקילימנג'רו אפשר לטפס במסלולים, אורכים, ותנאים שונים.

המפגש יחסוך לכם זמן רב של טירחה, ובלבול, הנובע מעודף או חוסר מידע, טעויות נפוצות (שלחלקן יכולה להיות גם השלכה כספית), יסביר את מאחורי הקלעים של הטיול, מה הפרטים הקטנים שחשוב לדעת והתחמונים שלפעמים צריך להיזהר מהם, ועוד.

מדובר בטיול שיכול להיות יקר, אפילו מאוד, תלוי כיצד תוציאו אותו לפועל, ולכן חשוב לקבל מידע מקיף, ולהיערך אליו כמו שצריך, מה שיחסוך מפחי נפש פוטנציאליים.

מפגש הייעוץ מתאים לכולם, גם לאלו שמחפשים רק ביקור קצר של ספארי וזנזיבר, גם למטפסים, וגם למי שרוצים לחוות מעבר לזה.
אפשר להגיע גם ללא ידע מוקדם או שיעורי בית.

אז על מה בדיוק יש לדבר?

למתעניינים בספארי כדאי לדעת, שטיול ספארי בטנזניה הוא לא סתם לעלות על רכב ולנסוע לראות חיות. יש הרבה מה לדעת על כך - מה אופי טיול הספארי? כיצד בנוי טיול הספארי? עד כמה הוא אינטנסיבי ומתאים לכם? כמה ימים צריך? טיול משותף או פרטי? אילו שמורות יש, מה השוני ביניהן, ובאילו כדאי לבקר? באיזה תקופה כדאי לבקר בספארי והאם יש הבדל בין תקופות? האם לכלול עוד משהו חוץ משמורות של החיות, כמו שבטים או טיולי יום? איפה ישנים ואיזה סוגי ורמות לינה יש (למה לודג' יכול להיראות גם כמו מלון 3 כוכבים... ומה זה קאמפ, אוהלים, גלמפינג)? מהן העלויות? למה לא כדאי לסגור ישירות מול מדריך מקומי? איך שומרי כשרות ומסורת מסתדרים שם? בכלל שמענו שעכשיו הנדידה הגדולה וכל החיות עברו לקניה, זה נכון? (ספוילר - לא 😄)

גם זנזיבר, האי ששייך לטנזניה, זה לא רק רביצת בטן גב 🏝️ יש הבדל בין החופים, יש קשת של אפשרויות לינה, יש הרבה פעילויות וטיולים.

רוצים לעשות את הטְרֶק של הקילימנג'רו - גם על זה יש לא מעט מה לדעת. אילו מסלולים יש? מה ההבדלים? למה צריך הרבה ימים? למה יוצאים איתנו כל כך הרבה אנשי צוות? מה התנאים של הטיפוס? (אולי תופתעו לדעת שיש גם סוג של Luxury 😎) כמה זה צריך לעלות? (עוד ספוילר, די הרבה 🤑) צריך להיות בכושר? מה מקבלים ומה להביא מהבית? ועוד ועוד.

כמו כן אסביר על כל ההתנהלות: כסף, ביטחון אישי, תקשורת, בריאות, ויזה, תחבורה ועוד.

בפגישה מרוכזת של כשעתיים עד כשעתיים וחצי, תקבלו מידע איכותי, מקצועי ומאוד מפורט - אני מעלה על המסך מפה שבניתי ליעד, עם הרבה נקודות ציון ומידע, וכן משתמש בתמונות, וידאו ואתרים רלבנטיים, וחופר לכם 🤯 על:
שמורות וטיול הספארי
שבטי הבושמנים
זנזיבר
טיולי וביקורי יום באיזור ארושה ומושי
התנהלות ביעד
טרק הקילימנג'רו
רכס אוסמברה

טנזניה יעד מדהים ועשיר, ולא מסתכמת רק בספארי וחופי זנזיבר.
היא כאמור גם הגג של אפריקה - הבית של ההר הגבוה באפריקה, הקילימנג'רו, שפסגתו המושלגת נוצצת בגאון בגובה 6,000 מטרים.
אבל יש בטנזניה גם מעבר לכך - עוד פסגות והרים (כולל הר געש פעיל), אגמים יפים, טרקים קלילים בכפרים, טיולי יום מהנים, שבטים כמובן, שמורות שימפנזים, וגם שמורות ספארי שאינן הסרנגטי.
אז הרוב אמנם עושים בה ביקור קצר בספארי ובאי זנזיבר, וחלק מגיעים במיוחד כדי לכבוש פיסגה, אבל אם יש לכם יותר זמן מרק שבוע לספארי או יותר מהמינימום של 9-10 ימים לשלב ספארי וזנזיבר, אפשר לשלב עוד ביקורים מהנים ביעד המקסים הזה.

מפגש הייעוץ הינו אינטימי מבחינת כמות משתתפים, אך אינטנסיבי מבחינת העברת מידע, ויש לוודא ולהסכים לדברים הבאים על מנת להשתתף:

להתחבר ממחשב ולא מטלפון בגלל שיתוף המפה מרובת הפרטים
להיות עם מצלמה פתוחה
חיבור אינטרנט טוב ויציב
חובה לנטרל הסחות דעת למהלך כל הפגישה כי כאמור, המפגש אינטנסיבי מבחינת העברת מידע וכולנו צריכים עבורו קשב וריכוז 🙂

עד כה נהנו מאות מטיילים ממיפגשים כאלה באחד על אחד, וגם במפגשי המידע הקבוצתיים הקודמים.

קיראו את ההמלצות בגוגל או את ההמלצות בעמוד הפייסבוק שלנו או בפוסטים הנעוצים בראש קבוצת הפייסבוק, כדי לקרוא מה היה למטיילים רבים להגיד על הבחירה בנו לייעוץ, או לארגון הטיול בטנזניה וזנזיבר.

יש לכם הזדמנות להנות מהייעוץ האיכותי והמקיף בכשליש מהמחיר של מפגש אישי!

160 ש"ח בלבד למשתתף
(מחיר מפגש אישי 450 ש"ח)

במהלך המיפגש מומלץ לרשום לעצמכם את הנאמר (חל איסור מוחלט להקליט או לצלם. אנו נקליט את המפגש ונשתף לכם צפייה לזמן מוגבל לאחר מכן*).
בסיום המיפגש, או לאחריו, תוכלו להחליט אם תרצו לסגור ולארגן את הטיול דרכנו - מי שיבחר בכך, עלות ההשתתפות במפגש תקוזז מעלות הטיול.

בונוס לכל משתתף - שיתוף מפת המידע עד למועד שובכם מהטיול.

מהרו להירשם, מס' המשתתפים מוגבל!

יש לפנות בווטסאפ לצורך הרישום, ולהעביר בביט/פייבוקס מקדמה של 80 ש"ח למשתתף, המהווים דמי רישום/רצינות**, להבטחת ההשתתפות.
היתרה ניתנת לתשלום באפליקציות בתחילת הפגישה עצמה.
פנו בווטסאפ 0546870770

לינק ישיר לפייבוקס
(לשימוש רק מהנייד)

המפגש ייערך באמצעות מייקרוסופט טימס (אין צורך בהתקנת התוכנה או האפליקציה) או בזום.
לינק יישלח לאחר התשלום, ביום המפגש, בסמוך לשעת הפגישה.

מחכה לפגוש אתכם, ולעזור גם לכם לחוות את היעד המרתק הזה!

 

*Africa4U אינה אחראית לכשלים ותקלות בהקלטה או הימחקותה מסיבה כזו אחרת. משתתף אשר סמך על קיום ההקלטה ולא רשם מידע במהלך הפגישה, לא יוכל לבוא בטענות או בקשות להחזרים בשל היעדר אפשרות לצפייה בהקלטת המפגש.
**במקרה של ביטול מצידכם או אי הגעה, מכל סיבה שהיא, הסכום לא יוחזר.
***קיום המיפגש מותנה במינימום 5 משתתפים.
****כל הזכויות שמורות לעמי בורג, Africa4U.
המידע שתקבלו בפגישה, וכן במפה או בכל צורה אחרת, במהלך או אחרי הפגישה, הינו לשימוש אישי בלבד.
אין להעביר, לשתף, לפרסם או להפיץ, בכל דרך או פלטפורמה שהיא, במלואו או חלקו.
    *****המיפגש, השימוש במפה, וכל שירות שתקבלו מ-Africa4U, כפוף למסמך "תנאים כלליים" המופיע באתר.
אנו עושים את מיטב המאמצים להעביר מידע עדכני ואמין, אך לעמי בורג או Africa4U לא תהא כל אחריות על תוצאות השימוש באופן עצמאי ויישום המידע בפועל על ידי המטייל, וכן על שינויים שייתכן וחלו לגבי המידע שניתן, או על השירות והחוויה שיקבל המטייל במקומות השונים במהלך הטיול, כל עוד לא הוזמן ארגון הטיול דרך Africa4U וגם אם הוזמן, אזי בכפוף למסמך תנאים כלליים לעיל.
ט.ל.ח.

Flag_of_Tanzania.svg

המפגש מתחיל בעוד

יום
שעה
דקה
שניה
אהבתם? שתפו בבקשה