טיול פרטי מאורגן לרואנדה
בחנוכה 2021

גם את רואנדה אפשר לחגוג ב-8 ימים!
29.11-6.12
חופף לחופשת בתי הספר

הזדמנות חד פעמית! טיסה ישירה מיוחדת של Rwanda Air!
עלות מוזלת של טרק הגורילות!
מחיר נמוך משל חברות הטיולים המאורגנים!

התקשרו אלינו או שלחו ווטסאפ עכשיו

Africa4U, סוכנות הבוטיק המומחית לאפריקה, מזמינה אתכם לחזור לאפריקה ולגלות את היבשת מחדש.
בחנוכה הקרוב, הזדמנות מיוחדת לחוות את רואנדה, ארץ אלף הגבעות, יעד חדש ואקזוטי עבור המטייל הישראלי, עולם אחר ורגוע.

אפשר לטוס לחו"ל ללא חשש! ברואנדה מקפידים על היגיינה, בדיקות וכללי הקורונה.

פחות מ-5 שעות ואתם ברואנדה, ששמה לעצמה מטרה להיות סינגפור של אפריקה. מדינה ירוקה, קטנה (מרחקים קצרים), בטוחה ובתנופת התפתחות.
מדינה אטרקטיבית לכל סוגי המטיילים, גם למבוגרים יותר והרפתקנים פחות, ולכל מטרה, גם לטיול ירח דבש או טיול בר מצווה.

רואנדה מציעה טבע ונופים משובצים אגמים, נהרות, הרי געש כבויים והרבה ירוק; ספארי חמשת הגדולים (Big Five), יערות גשם עם שימפנזים וגורילות, תרבות והיסטוריה. גם לחובבי האטרקציות יש מענה, כטיפוס סלעים, גשרים תלויים, ועוד.
מימדי המדינה מאפשרים להנות מכל הטוב הזה בזמן קצר.
ראו להלן הצעת טיול לדוגמה ל-8 ימים, אבל גם 10 ימים או שבועיים, ולא רק בחנוכה, יכולים להיות אחלה 🙂

למידע נוסף על רואנדה

דוגמת טיול פרטי מאורגן לרואנדה
מסלול 8 ימים / 7 לילות

ליחצו על סימן + לפתיחת פירוט על כל יום

29.11 - נחיתה בקיגאלי
המראה ב-8:00, נחיתה ב-12:30. בדיקת קורונה בשדה, והעברה למלון נוח בעיר (לדוגמה, מריוט), בו תעבירו את הלילה. תוצאות הבדיקה יתקבלו עד למחרת בבוקר.
30.11 - ביקור בקיגאלי ומעבר לספארי אקגרה

התחלת היום בהיכרות קצרה עם הבירה המתפתחת קיגאלי וההיסטוריה של המדינה, והמשך נסיעה מזרחה לפארק הספארי אקגרה, לסיור לקראת שקיעה (סיור נסיעה, שיט בתוספת תשלום). בדרך לפארק ביקור בקואופרטיב נשים לייצור קפה ובכפרים.

1.12 - ספארי אקגרה וחזרה לקיגאלי

כמעט יום שלם של סיור בספארי (נסיעה, שיט בתוספת תשלום), החל משעות הבוקר המוקדמות. הספארי מכיל מבחר עשיר של חיות בר וכן את כל חמשת הגדולים. פילים, ג'ירפות, זברות, אנטילופות, אריות, קרנפים ומבחר בעלי כנף, וגם תנינים והיפופוטמים, ילוו אתכם לאורך היום. בשעות אחה"צ יציאה חזרה ללילה בקיגאלי.

2.12 - קיגאלי, גבעות ניירגרמה, והגעה לאיזור הרי הגעש

בתחילת היום ביקור באתר ההנצחה לזכר רצח העם שהתרחש ב-1994, ללמידת ההיסטוריה ותהליך השיקום המרשים שעברה המדינה. לאחר מכן התחלת נסיעה לצפון המדינה. בדרך עצירה לביקור בגבעות ניירגרמה, לטיול שנופו המרשים יסביר מדוע מכונה רואנדה נקראת ארץ אלף הגבעות, שם גם תלמדו על תעשיה ויזמות מקומית, ותכירו את הפרה המקומית הקדושה לחקלאות. המשך נסיעה והגעה לצפון המדינה, לשייט קנו פסטורלי בנהר מוקונגווה לנופם הקסום של הרי הגעש הכבויים, גבעות טרופיות ולצד מקומיים ששמחים לברך לשלום את האורחים. לילה בעיר מוסנזה, שלמרגלות ההרים.

3.12 - גורילות ההרים

היום החמישי לטיול, אולי יום השיא, יחל בטרק מרתק אל גורילות ההרים, חוויה של פעם בחיים! מפגש בלתי אמצעי של כשעה עם החיות המדהימות. תוכלו לראותן אוכלות, משחקות, ומדגימות שלל דינמיקות חברתיות. לאחר מכן ארוחת צהריים באגמי התאומים, השוכנים לרגלי הרי הגעש עם נוף מרשים. לאחר הארוחה ביקור בכפר תרבותי, המתאר בצורה חיה את ההיסטוריה, האומנות והרפואה הקדומה, מלאכות קדומות שבשימוש גם היום כמו טחינת קמחים למאכלים מסורתיים, וגם תכירו שירים וריקודים מסורתיים. לילה נוסף באיזור.

4.12 - אל אגם קיבו

בבוקר נסיעה קצרה לכיוון מערב המדינה, אל אגם קיבו העצום, אחד מחמשת האגמים הגדולים של אפריקה. בדרך תבקרו ותעצרו בכפרים, שווקים מקומיים, מטעי תה, ותחוו את חיי היום יום של המקומיים, נקודות תצפית מרהיבות ומפלים מפתיעים. בשעות הערב חוויה ייחודית של הצטרפות לדייגים המקומיים, אל דייג הערב היומי, המלווה בקריאות ושירים מסורתיים.

5.12 - קונגו נייל טרייל ואגם קיבו

היום יתחיל בקימה מוקדמת וקבלת הדייגים שיצאו לדייג הלילה. לאחר שתראו את השלל ותשמחו בשמחתם של השבים, תחזרו למלון לארוחת בוקר. לאחר הארוחה יציאה לטיול במסלול המפורסם, הקונגו נייל טרייל, לאורכו של אגם קיבו. מסלול עם נוף לאגם, לאיים שבו, ולקונגו השכנה והר הגעש הפעיל שבתחומה שרק לפני כמה חודשים חווה התפרצות גדולה. המסלול יותאם לכוחות המשתתפים, ועובר דרך כפרים, בתי ספר, כנסיות, ומקומיים הנהנים להתלוות לחלק מהדרך.

6.12 - חזרה לקיגאלי וטיסת לילה לארץ

היום יתחיל בנסיעה לאורך האגם, ושייט לאיים הקסומים שבו: אי הקפה, אי השלום ואי נפוליאון, בו טיפוס קל לראש הגבעה יביא לתצפית מרהיבה של 360 מעלות. לאחר ארוחת צהריים על גדות האגם נסיעה חזרה לקיגאלי. אחר הצהריים סיור בעיר, ביקור בקואפרטיב ובשווקים תוססים מקומיים המכילים מגוון רחב של סחורות: פירות וירקות, מזכרות בעבודת יד, בדים אפריקאים ססגוניים ועוד. בערב העברה לשדה התעופה בסביבות 21:30, לטיסה חזרה לארץ שממריאה ב-00:30. נחיתה בארץ ב-7 בבוקר (7.12).

מחיר טיול פרטי מאורגן לרואנדה
החל מ-4,000$ לאדם, כולל:

  • טיסה ישירה של כ-4.5 שעות בלבד
  • 7 לילות במלונות ברמת תיירות גבוהה
  • ג'יפ לעד 4 אנשים או רכב ספארי ל-5-6 אנשים, כולל דלק
  • מדריך/נהג צמוד דובר אנגלית
  • 3 ארוחות ביום; מים ופירות כל היום
  • טרק גורילות
  • כניסה לספארי אקגרה
  • מסלול הקונגו נייל טרייל
  • כל הפעילויות והביקורים הנזכרים בתוכנית
  • 2 בדיקות קורונה ברואנדה

דברו איתנו:
עמי בורג 054-6870770
או בווטסאפ
או פנו בעזרת הטופס שבהמשך

רואנדה מחכה לכם לא רק בחנוכה
פנו אלינו לקבלת הצעה לטיול מאורגן פרטי בכל זמן

לכל הֶרְכֵּב, מועד ואורך טיול שנוח לכם, במחיר אטרקטיבי ונמוך משמעותית מחברות הטיולים המאורגנים.
ניתן לטוס בטיסה יומית לא ישירה, אך נוחה, של אתיופיאן אירליינס.

Africa4U של עמי בורג - השירות המוביל, המקצועי, האיכותי והאמין, לייעוץ ותכנון טיול לאפריקה בהתאמה אישית
טיול פרטי, איכותי, במחיר אטרקטיבי ותחרותי לעומת חברות הטיולים המאורגנים
סוכנות בוטיק המתמחה באפריקה; יחס אישי לכל לקוח, ממני, עמי
מאות לקוחות מרוצים מהשירות והעלות - התרשמו מההמלצות שלמטה, ובפייסבוק, גוגל ולמטייל
הקפדה על כל הכללים הקשורים בקורונה

רוצים? פנו אלינו:
דרך הטופס שלהלן
דרך אייקון "פנו אלינו"
שלחו ווטסאפ
או צלצלו
054-6870770

אנא הזן הודעה.

גם המטיילים המרוצים האלה פנו אלינו
והם ממליצים

אני ובעלי רוצים להמליץ על עמי בורג - Africa4U שארגן לנו ירח דבש לא פחות ממושלם בטנזניה וזנזיבר. בנסיבות הקורונה החלטנו לארגן בהתראה יחסית קצרה. מהרגע הראשון עמי נתן לנו שירות מקצועי ביותר ומהיר. קבלנו תוכנית מסודרת מה אנחנו עושים בכל יום כאשר עמי סגר את הכל עד לפרטים הכי קטנים, ובעיקר קבלנו הרבה שקט נפשי מכך שעמי עובד עם הספקים הטובים ביותר. בכל מקום שהגענו אליו שמחנו על התכנון הנכון של עמי.
יעל וגל, ירח דבש.
עמי הדריך אותי לפני שהגעתי לאפריקה. ההדרכה שלו היתה מלומדת, מדויקת, וענתה לי על כל שאלה שלי ועל כל צרכיי. עמי נתן לי המון מידע לגבי האתרים שבהם רציתי לבקר, לגבי המחירים שכדאי לשלם (אתם לא רוצים שיגנבו אתכם), ועזר לי לארגן את הזמן שלי באופן ששיטוט לבדי באינטרנט, מעמיק ככל שיהיה, לא היה מספק לי.
לא פחות חשוב מזה, הרגשתי מהרגע הראשון של שיחתנו שמדובר באדם ישר ונדיב, תחושה שהתבררה כנכונה לכל אורך הדרך. ממליץ בחום.
שחר, מטייל עצמאי הרבה אחרי צבא...
עמי נתן לנו מענה זמין בכל שעות היום וארגן לנו טיול מאד יפה ברואנדה בפרק זמן קצר ביותר. קבלנו מידע מפורט מקדים, והוא שמר עמנו על קשר במהלך כל הטיול. הוא דאג לקשר עם סוכנות מקומית ודאג שנקבל את השרות הטוב ביותר. התארגנו 4 אנשים בג'יפ עם מדריך שגם נהג שליווה אותנו בכל הטיול ודאג לכל צרכינו. ממליצה בחום על השרות שעמי מציע למטיילים באפריקה. טלי, מטיילת עם בן בוגר, וזוג חברות
ממליצה בחום, עמי עזר לי בתכנון טיול לדרום אפריקה, הטיול היה קצר אבל הספקנו לראות המוווון מהמדינה המדהימה הזאת, מלא חווית ומקומות שבלי עמי לא מאמינה שהינו מגיעים אליהם!
תכנן לי את הטיול בדרך הכי טובה שאפשר!
תודה עמי על חוויה מדהימה.
מרווה, זוג שהשאיר את הילדים בבית 🙂
עמי מקצוען אמיתי עם ניסיון וידע עצום על היבשת במטורפת הזאת. תודה רבה על הסבלנות הייעוץ והסדר שעשית לי בתיכנון הטיול. בנימין, מטייל עצמאי צעיר
לאחר התלבטויות אם לטוס לאפריקה בתקופת קורונה החלטנו לטוס לעשרה ימים לטנזניה וזנזיבר. אל עמי ו-africa4u הגענו דרך המלצה שראינו ומהרגע שיצרנו איתו קשר הבנו שממש זכינו. עמי בנה לנו טיול מושלם. עמי בן אדם מדהים, אכפתי ומסודר שעונה על כל השאלות בסבלנות ,ונותן מענה עד הפרטים הקטנים ביותר. עמי תכנן את הטיול לפי רצוננו והדגשים שלנו והיה באמת מושלם. יש לציין שגם במהלך הטיול עצמו שהיו שאלות או שינויים, עמי תמיד דאג עד הסוף שהכל יהיה לשביעות רצוננו. אנחנו ממליצים הכי בחום שאפשר למי שמעוניין לטייל באפריקה ,ומחפש עזרה כלשהי, תכנון או אפילו רק ייעוץ. נדב, זוג
בחור רציני וענייני, תכנן לנו את הטיול של חיינו! מומלץ לגמרי 🙂 לילי, 2 חברות
עמי תכנן עבורנו טיול משפחתי להרכב לא פשוט. טווח הגילאים בין 15 ל75. הוא היה קשוב לרצונות ולצרכי הקבוצה וידע לשלב המלצות של לינה אטרקציות מסעדות ועוד.ממליצים עליו מאד. עמי תודה על טיול מרשים מרגש וטעים. שרית, 2 משפחות וסבתא
מקצוען אמיתי, מכיר את השטח בפרטי פרטים, אחרי היכרות קצרה קלע בול לטעם שלנו. הקבצים שלו הנם פרקטים ויעילים. ענה במהירות על שאלות במהלך הטיול. עמי שקט וצנוע בלי הרבה פוזות אבל העמיד לנו טיול בול איך שרצינו. ליאורה, משפחה
עמי יודע לתפור את הטיול כמו כפפה ליד למי שמבקש את שירותו. עם הקשבה, התאמה וסבלנות אינסופיים. בנה לנו טיול שאין מספיק לתאר כמה היה מושלם ומוריד עד לפרט הכי קטן. תודה ענקית, והמלצה הכי חמה שיש מאיתנו. אנה, טיול בר מצווה
בעלי ואני יצאנו לדרום אפריקה ומפלי ויקטוריה לטיול מאורגן עצמאי שעמי תכנן אותו. הטיול היה מוצלח ונהנו מאד. רחל, בני 60+, דתיים

אותיות קצת קטנות 🙂

* קורונה: יש צורך להראות בדיקת PCR שלילית בת עד 72 שעות טרם מועד המראת הטיסות הלוך וחזור (גם למחלימים). בנחיתה תיעשה עוד בדיקה בשדה ולאחר מכן מגיעים למלון בו תשהו לילה עד לקבלת התוצאות. לצורך כל ביקור בפארק לאומי יש להציג בדיקה PCR או מהירה (תכנון הטיול נעשה כך שהבדיקה בנחיתה תספיק לפארק אחד או שניים, אך בהתאם לאורך השהייה ומקומות הביקור, ייתכנו בדיקות מהירות נוספות. מחיר הטיול כולל 2 בדיקות PCR).
ברואנדה חובה לעטות מסיכות ולשמור על ריחוק חברתי.
יש סגר לילי שמתחיל בין השעות 20:00 ל-22:00 (תלוי באיזור), עד 4:00. אין בכך כדי להפריע למהלך הטיול.

*ניתן לעשות שינויים למסלול - ייתכן שינוי בעלויות.

* טרק הגורילות וטרק השימפנזים (אם שיניתם את המסלול והוספתם אותו) אפשריים רק מגיל 16. במקרים חריגים ניתן לנסות לבקש אישור למי שקרוב בגיל, וכשיר פיזית ומנטלית.

* מחיר הטיול לא כולל ויזה בכניסה לרואנדה, בסך 50$ לאדם, ביטוח נסיעות, שתיה קלה ואלכוהול, כביסה וכל מה שלא נאמר שכלול במחיר.

* ט.ל.ח.

אהבתם? שתפו בבקשה