דרום אפריקה - לינות מפנקות

 

וגם לא יקרות! לא צריך לשלם 1000$ ללילה לשמורה פרטית כדי להתפנק בדרום אפריקה.

הנה משהו שלא הרבה מטיילים מבינים לגבי דרום אפריקה: זה יעד מפנק מכל בחינה. מפנק בנופים וטבע מדהימים, מפנק בכמויות של בעלי חיים מכל הסוגים, מפנק קולינרית, מפנק במגוון ענק של פעילויות, וכדי להירגע ולצבור כוחות אחרי כל זה, או כדי להנות עוד יותר מכל זה, מפנק גם מבחינת מקומות לינה.

מקומות הלינה בדרום אפריקה מגיעים בצורה של מלונות, חוות, שמורות ודירות, יפיפיות, גדולות ומפנקות, במחירים שבדרך כלל הם שווים לכל נפש. אפשר לישון בחורש או יער, בספארי עצמו, בשמורות מפנקות, על גבעות וצוקים, על חופים מדהימים. אפילו תרמילאים מתכלבים שם בסטייל!

חייב לפתוח בהקשר הזה תת נושא - כששואלים אותי בהתלהבות על טיול קראוון, אני מיד מצנן אותה ושואל בחזרה למה? למה לוותר על כל המקומות המדהימים האלה? למה להצטופף כשכל אחד יכול להתמתח בחדר נפרד? למה לבחור בין מטבח למיטה? למה להתלבט אם להתרחץ, כשאפשר גם באמבטיה, גם במקלחת וגם בג'קוזי?

במחירים שבין 50 ל-150 דולר ללילה, גם משפחה יכולה לישון במקומות מקסימים. תשכחו מלהצטופף בחדרון של 11 מ"ר ביפן, תשכחו מחדרי מלון באירופה של 20 מ"ר. בדרום אפריקה לינה של פחות מ-50 מ"ר זה צפוף...

בתמונות תוכלו להתרשם, כמעט אף מקום בהן לא עלה לנו יותר מ-100$ ללילה, חלקן בקושי 50. לפעמים עם ארוחת בוקר, לפעמים בלי. והיינו ארבעה...

ואם תתלהבו כמונו ותרצו לקנות שם איזה בית קיץ או חורף, אז זהו, שהאירופאים חשבו על זה קודם, ומחירי הנדל"ן שם, באופן לגמרי לא פרופורציונלי להכנסה מהם, מרקיעי שחקים.

אהבתם? שתפו בבקשה